Gladiator 2: pierwsze fotosy z filmu Ridleya Scotta

opublikowano: 2024-07-08 18:02
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Zobaczcie pierwsze fotosy z kontynuacji filmu Gladiator. Z materiału dowiecie się też, w kogo wcielą się aktorzy. Co sądzicie o kostiumach?
REKLAMA
Odtwórca głównej roli – Paul Mescal – wcielił się w postać Lucjusza Werusa (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)

Zobacz też:

Gladiator 2 jest kontynuacją oscarowej produkcji z 2000 roku. Wówczas główną rolę zagrał Russell Crowe. Po 24 latach do kin trafi druga część filmu. Za kamerą ponownie stanął Ridley Scott. W obsadzie znaleźli się m.in. Paul Mescal, Pedro Pascal i Denzel Washington. Zdjęcia zakończyły się w styczniu, a premiera filmu zapowiedziana jest na listopad 2024 roku.

Denzel Washington zagrał Makrynusa – fikcyjną postać zajmującą się handlem bronią. Co ciekawe, tak samo nazywał się rzymski cesarz panujący w latach 217-218 (fot. Cuba Scott/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
A to Fred Hechinger jako cesarz Karakalla, współrządzący Rzymem ze swoim bratem Septymiuszem Getą (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
Pedro Pascal zagrał fikcyjną postać Akcjusza – oficera armii rzymskiej (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
W kadrze widoczni Paul Mescal i Pedro Pascal (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
Paul Mescal (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
Według doniesień Connie Nielsen miała zagrać Lucyllę – matkę Lucjusza. W rzeczywistości Lucylla była żoną Lucjusza Werusa (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
Paul Mescal na jednym udostępnionych fotosów (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
Joseph Quinn zagrał Getę, brata Karakalli (fot. Aidan Monaghan/Paramount Pictures, prawa zastrzeżone)
POLECAMY

Zapisz się za darmo do naszego cotygodniowego newslettera!

Źródła:

People.comVanityfair.com

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone