Iran w Nowy Rok, czyli inszallah [WIDEO]

opublikowano: 2019-05-26, 19:51
wolna licencja
Irańczycy niedawno świętowali nadejście nowego roku - 1398. Jak wygląda kraj szachów? Czym wyróżnia się perska gościnność? Dlaczego Ghalat określa się mianem irańskiego Amsterdamu? Na te wszystkie pytania odpowiada Kuba Jagodziński, który serwuje Czytelnikom Histmaga wirtualną wycieczkę po Iranie.
reklama

Jakub Jagodziński jest archeologiem, etnologiem i antropologiem kultury oraz doktorantem Polskiej Akademii Nauk. Naukowo zajmuje się zagadnieniem wczesnośredniowiecznych relacji słowiańsko-skandynawskich i problematyką związaną z procesami globalizacyjnymi. Prywatnie jest miłośnikiem podróżowania. Prowadzi też stronę internetową "www.brokeontheroad.pl":www.brokeontheroad.pl.

Zobaczcie film!

Relacje z innych podróży można zobaczyć na stronie autora: https://www.brokeontheroad.pl/tag/kuba-jagodzinski.

Polecamy e-book Marcina Sałańskiego „Wyprawy krzyżowe. Zderzenie dwóch światów”:

Marcin Sałański
„Wyprawy krzyżowe. Zderzenie dwóch światów”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
76
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-934630-5-3

Książkę można też kupić jako audiobook, w tej samej cenie. Przejdź do możliwości zakupu audiobooka!

reklama
Komentarze
o autorze
Jakub Jagodziński
Redaktor portalu Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych w zakresie archeologii. Mediewista, etnolog i antropolog kultury. Pracownik Działu Naukowego Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu. Autor artykułów naukowych i monografii: „Goście, kupcy, osadnicy. Kontakty Słowian Zachodnich i Skandynawów w epoce wikingów”. Miłośnik podróżowania, odwiedził 40 państw na pięciu kontynentach.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2024 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone