Jak wyglądały początki kryminalistyki? Zobaczcie wirtualne spotkanie autorskie z Natalią Pochroń!

opublikowano: 2022-05-30 15:36— aktualizowano: 2022-06-06 10:36
wolna licencja
poleć artykuł:
Jak zrodziła się kryminalistyka? Minęło sporo czasu (a wraz z nim wiele mylnie rozstrzyganych spraw), zanim do kryminalistyki weszły narzędzia dziś powszechnie w niej spotykane. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie spotkanie autorskie z Natalią Pochroń - autorką e-booka „Dowody zbrodni. Historia kryminalistyki”! Transmisja odbyła się w poniedziałek 6 VI o 18:30 na naszym Facebooku.
REKLAMA

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wirtualnego spotkania autorskiego! Naszym gościem była Natalia Pochroń – autorka e-booka „Dowody zbrodni. Historia kryminalistyki” i redaktor portalu Histmag.org. Spotkanie poprowadził Mateusz Balcerkiewicz – redaktor naczelny naszego portalu. 

Rozmowa zaczyna się w 11'07". 

Spotkanie w formie live'a odbyło się w poniedziałek 6 VI o godz. 18:30 na naszym profilu na Facebooku

Natalia Pochroń – Absolwentka bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Odbyła staż w mediach polonijnych w Paryżu, obecnie zajmuje się tworzeniem treści dla agencji marketingowych, jest również redaktorką portalu Histmag.org. Rekonstruktorka, od wielu lat niezmiennie zafascynowana historią Polski, w szczególności okresem dwudziestolecia międzywojennego. Oprócz tego zainteresowana historią XX-wiecznej Azji, tematyką geopolityki i stosunków międzynarodowych. Prywatnie miłośniczka książek i starego, dobrego rocka.

Polecamy e-book Natalii Pochroń „Dowody zbrodni. Początki kryminalistyki”

Natalia Pochroń
„Dowody zbrodni. Początki kryminalistyki”
cena:
16,90 zł
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
153
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-53-2

Książka dostępna również jako audiobook!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone