Jonathan M. Berman – „Antyszczepionkowcy. Historia niewiedzy”

opublikowano: 2023-08-07 05:00
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Jonathan M. Berman w książce „Antyszczepionkowcy. Historia niewiedzy” bada korzenie ruchu antyszczepionkowego, analizując jego historię – od początku XIX wieku aż do czasów współczesnych.
REKLAMA
Jonathan M. Berman
„Antyszczepionkowcy. Historia niewiedzy”
cena:
Wydawca:
Wydawnictwo Naukowe PWN
Okładka:
miękka
Liczba stron:
306
Data i miejsce wydania:
2023
Premiera:
31.05.2023
Format:
14.8x21.0cm
ISBN:
978-83-012-2920-7
EAN:
9788301229207

Kim są antyszczepionkowcy?

Czy szczepionki rzeczywiście są groźne?

Jakie znaczenie mają dla bezpieczeństwa ludzkości?

Jonathan M. Berman ukazuje całe spektrum prawd, półprawd i mitów, jakimi posługują się ludzie, którzy nie chcą szczepić siebie i swoich dzieci. Bada korzenie ruchu antyszczepionkowego, analizując jego historię – od początku XIX wieku aż do czasów współczesnych. Omawia główne hasła i strategie antyszczepionkowców, a także ukazuje różne modele przeciwdziałania ich ruchom.

Antyszczepionkowcy są niezwykle wnikliwą analizą ruchów antyszczepionkowych, a także stanowią źródło rzetelnych informacji na ich temat. To książka zarówno dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę, jak i dla tych, które nie potrafią zająć jasnego stanowiska w dyskusji na temat szczepień. Antyszczepionkowcy to publikacja, która bardzo szeroko omawia ten skomplikowany i dla niektórych kontrowersyjny problem.  

Książkę  „Antyszczepionkowcy. Historia niewiedzy” zamówicie pod tym linkiem!

Zobacz też pozostałe książki, dostępne w ofercie Wydawnictwa Naukowego PWN.

REKLAMA
Komentarze

O autorze

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone