Już jutro początek XVIII Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich!

opublikowano: 2009-09-15 13:20
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Od środy od godziny 9 rano będą trwać obrady XVIII Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich. O tym „święcie historii” informowaliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy wielokrotnie Osobom, które zdecydowały się przyjechać do Olsztyna polecamy dostępny już od kilku dni na stronach zjazdu pełen program imprezy.
REKLAMA

Program można ściągnąć w pliku pdf z serwera Polskiego Towarzystwa Historycznego. Znajdują się w nim także informacje na temat oficjalnej inauguracji zjazdu (ta odbędzie się w czwartek) oraz imprez towarzyszących.

Więcej szczegółów na temat samego zjazdu można znaleźć w uprzednio publikowanych przez nas materiałach, między innymi wywiadzie z prezesem Polskiego Towarzystwa Historycznego prof. dr. hab. Krzysztofem Mikulskim i w artykule dr. Andrzeja Korytko, prezesa olsztyńskiego PTH.

Zobacz też

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone