Autor: Kamil Janicki
Tagi: Wydarzenia, Naukowcy, Polska, Warmia i Mazury
Opublikowany: 2009-09-15 13:20
Licencja: wszystkie prawa zastrzeżone

Już jutro początek XVIII Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich!

Od środy od godziny 9 rano będą trwać obrady XVIII Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich. O tym „święcie historii” informowaliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy wielokrotnie Osobom, które zdecydowały się przyjechać do Olsztyna polecamy dostępny już od kilku dni na stronach zjazdu pełen program imprezy.
REKLAMA

Program można ściągnąć w pliku pdf z serwera Polskiego Towarzystwa Historycznego. Znajdują się w nim także informacje na temat oficjalnej inauguracji zjazdu (ta odbędzie się w czwartek) oraz imprez towarzyszących.

Więcej szczegółów na temat samego zjazdu można znaleźć w uprzednio publikowanych przez nas materiałach, między innymi wywiadzie z prezesem Polskiego Towarzystwa Historycznego prof. dr. hab. Krzysztofem Mikulskim i w artykule dr. Andrzeja Korytko, prezesa olsztyńskiego PTH.

Zobacz też

REKLAMA
Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy