Konkurs: „Liliowe dziewczyny”

opublikowano: 2016-09-27, 15:15
wolna licencja
Ta – inspirowana losami bohaterki podczas II wojny światowej – debiutancka powieść amerykańskiej pisarki łączy w sobie historię niecodziennej miłości, opowieść o odkupieniu i skrywanej przez wiele lat przerażającej tajemnicy. – pisze o naszej dzisiejszej nagrodzie jej wydawca. Mamy dla Was do wygrania 4 egz. książki:„Liliowe dziewczyny”.
reklama

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 10 października 2016 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Czy „Liliowe dziewczyny” są pierwszą książką M. Kelly wydaną przez Prószyński i S-ka? 2. W którym roku rozpoczęto budowę obozu koncentracyjnego w Ravensbrück? 3. W jakiej cenie można zakupić naszą dzisiejszą nagrodę w księgarni jej Wydawcy?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: m.swigon@histmag.org">m.swigon@histmag.org">m.swigon@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Liliowe dziewczyny”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Martha Hall Kelly
„Liliowe dziewczyny. Opowieść o kobietach połączonych przez koszmar Ravensbrück”
cena:
42,00 zł
Podajemy sugerowaną cenę detaliczną z dnia dodania produktu do naszej bazy. Użyj przycisku, aby przejść do sklepu — tam poznasz aktualną cenę produktu. Szczęśliwie zwykle jest niższa.
Tytuł oryginalny:
Lilac Girls
Liczba stron:
664
Format:
130mm x 200mm
ISBN:
978-83-8069-453-8

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Polecamy również nasze pozostałe konkursy

reklama
Komentarze
o autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu. Nauczyciel akademicki - prowadzi zajęcia z popularyzacji historii w internecie dla studentów historii UW.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2025 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone