Opublikowano
2019-04-23 14:55
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: „Nie umieraj do jutra”

Wacław Gluth-Nowowiejski w książce „Nie umieraj do jutra” portretuje warszawskich robinsonów – ludzi, którzy w nieustannym zagrożeniu, w ekstremalnie trudnych warunkach, bez dostępu do pożywienia i wody żyli na zgliszczach. W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze tej książki.


Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 6 maja 2019 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Kiedy wybuchło powstanie warszawskie? Proszę o podanie daty dziennej oraz roku.
2. Czy w ofercie internetowej księgarni Wydawnictwa Marginesy znajdują się inne książki Wacława Gluth-Nowowiejskiego?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Nie umieraj do jutra”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Wacław Gluth-Nowowiejski - „Nie umieraj do jutra” - okładka Autor: Wacław Gluth-Nowowiejski
Tytuł: „Nie umieraj do jutra”
Data premiery: 24 kwietnia 2019
Oprawa: twarda
Format: 130×197
Liczba stron: 272
ISBN 978-83-66140-77-6
Cena: 34,90 zł
Kup ze zniżką!
Kup w wersji e-book!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Marginesy.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Magdalena Mikrut-Majeranek

Redaktor naczelna Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org