Opublikowano
2018-12-06 12:00
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: Prawdziwa wojna

W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze książki „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu”. Na jej stronach autor nie tylko opowiada o konkretnych wydarzeniach, lecz stara się również znaleźć odpowiedzi na pytania, dlaczego Stany Zjednoczone rozpoczęły wojnę w Wietnamie i dlaczego ją przegrały.


Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 19 grudnia 2018 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Kiedy dokładnie rozpoczęła się Ofensywa Tết?
2. O ile złotych (według cen promocyjnych) tańsza jest wersja e-book od wersji papierowej książki „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu” w internetowej księgarni Wydawnictwa Czarne?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Prawdziwa wojna”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu” – okładka Autor: Jonathan Schell
Tytuł: „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu”
Seria wydawnicza: Reportaż
Tłumaczenie: Rafał Lisowski
Data publikacji: 1 marca 2017
Okładka: twarda
Wymiary: 133 mm × 215 mm
Liczba stron: 344
ISBN: 978-83-8049-449-7
Cena: 44,90 zł
Kup ze zniżką w księgarni Wydawcy!
Kup taniej jako e-book!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Czarne.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Maciej Zaremba

Redaktor naczelny Histmag.org. Student historii i politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org