Opublikowano
2018-11-08 14:24
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: „Róża Świata”!

W naszym konkursie możecie wygrać jeden z 4 egzemplarzy książki „Róża Świata” Daniiła Andriejewa! Jest ona niezwykłym dziełem w piśmiennictwie rosyjskim XX wieku, łączącym tradycję literatury filozoficznej, religijno-mistycznej i ezoterycznej.


Regulamin konkursu
Polityka prywatności

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 21 listopada 2018 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Kiedy i gdzie urodził się Daniił Andriejew?
2. Jaki jest dokładny adres Wydawnictwa Akademickiego Sedno?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Róża Świata”, zaś w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Andriejew Daniił – „Róża Świata”  – okładka Autor: Andriejew Daniił
Tytuł: „Róża Świata”
Wydanie: pierwsze
Data wydania: 2018
Przełożył: Eugeniusz Biedka
Oprawa: miękka
Format: 165 × 235 mm
Liczba stron: 660
ISBN: 978-83-7963-024-0
Cena okładkowa: 60,00 zł

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Akademickie Sedno.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Maciej Zaremba

Redaktor naczelny Histmag.org. Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org