Opublikowano
2019-11-08 11:02
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: Wilczyce z dzikich pól

Autorka książki „Wilczyce z dzikich pól” kreśli barwne życiorysy dziesięciu kresowych Polek z temperamentem, które wywarły istotny wpływ na historię Polski. W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze tej publikacji!


Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 21 listopada 2019 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Jak nazywała się żona Dymitra z dynastii Rurykowiczów, Polka koronowana na carową Rusi?
2. O ile mniej względem ceny nominalnej zapłacimy kupując książkę w internetowej księgarni XLM?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Wilczyce z dzikich pól”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Joanna Puchalska - „Wilczyce z dzikich pól” - okładka Tytuł: „Wilczyce z dzikich pól”
Autor: Joanna Puchalska
Wydawnictwo: Zona Zero
Premiera: 30.10.2019
Wymiary: 160 × 225
Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 360
EAN: 9788380794863
Cena: 44,90 zł
Kup ze zniżką!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zona Zero.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Magdalena Mikrut-Majeranek

Redaktor naczelna Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org