Autor: Magdalena Mikrut-Majeranek
Tagi: Konkursy, Historia filozofii i idei, Książki
Opublikowany: 2020-01-10 07:03
Licencja: wolna licencja

Konkurs: Wittgenstein: wiadomo, że...

„Wittgenstein: wiadomo, że...” autorstwa Čumba Ladislava opisuje życie Wittgensteina, jego pracę i służbę w wojsku, ale także bliższych i dalszych przyjaciół oraz niezwykle trudną osobowość. W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze tej publikacji!

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 23 stycznia 2020 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Kim był Ludwig Wittgenstein? Proszę podać dziedzinę wiedzy, którą się zajmował. 2. Ile wynosi cena detaliczna brutto książki „Wittgenstein: wiadomo, że...” w internetowej księgarni Wydawnictwa Iskry

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: "konkursy@histmag.org":mailto:konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Wittgenstein: wiadomo, że...”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Čumba Ladislav
„Wittgenstein: wiadomo, że...”
39,60 zł
Tytuł oryginalny: „Wittgensteinova kniha faktů”
Wydawca: Iskry
Tłumaczenie: Anna Wanik

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Iskry!

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Magdalena Mikrut-Majeranek
Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury. Zastępca redaktora naczelnego portalu Histmag.org.

Wszystkie teksty autora

Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
telefon: 692 929 681
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
redakcja@histmag.org
telefon: 798 537 653
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy