Łukasz Czeszumski – „Krew wojowników. Tom 4. Księżniczka Alhambry”

opublikowano: 2023-11-17 06:00
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Łukasz Czeszumski w książce „Krew wojowników. Tom 4. Księżniczka Alhambry” zabiera nas w podróż do Grenady, gdzie główny bohater poznaje księżniczkę Isabel. Pałace Alhambry i kręte zaułki muzułmańskiej dzielnicy dają kryjówkę tysiącom tajemnic.
REKLAMA
Łukasz Czeszumski
„Krew wojowników. Tom 4. Księżniczka Alhambry”
cena:
44,90 zł
Wydawca:
CL Media. Łukasz Czeszumski
Okładka:
twarda
Liczba stron:
496
Seria:
Krew wojowników
ISBN:
978-83-964077-3-3
EAN:
9788396407733

Kupując książkę za pomocą powyższego odnośnika otrzymasz również dedykację od Autora!

Rok 1527. Burzyński opuszcza udręczoną wojnami Italię. W Sewilli zostaje najęty przez bogatego kupca do sekretnego zadania, które rozpocznie jedną z najbardziej ryzykownych przygód w jego życiu.

Isabel jest córką władcy Oporto. Miała władać Wyspą Drzew, ale przeznaczenie chciało inaczej. Została wydana za mąż za księcia Grenady. Jej mąż marzy o wojennych wyprawach i podboju Algieru.

Ścieżki Burzyńskiego i księżniczki Isabel zetkną się w Grenadzie, która choć zwana jest klejnotem imperium, to jest też miejscem w którym zbrojna rewolta wisi na włosku. Pałace Alhambry i kręte zaułki muzułmańskiej dzielnicy dają kryjówkę tysiącom tajemnic. Już wkrótce dołączy do nich kolejna…

Książkę „Krew wojowników. Tom 4. Księżniczka Alhambry” zamówicie pod tym linkiem!

Polecamy również pozostałe książki, które Wydawnictwo CL Media ma w swojej ofercie!

REKLAMA
Komentarze

O autorze

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone