Noc Muzeów 2024 – data, program, atrakcje, lista muzeów

opublikowano: 2023-08-01 21:19— aktualizowano: 2024-05-08 09:19
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Noc Muzeów 2024 zbliża się wielkimi krokami. Jak będzie wyglądała w poszczególnych miastach całej Polski? Jaka jest data konkretnych wydarzeń? Jaki program i atrakcje przygotowano? Które z muzeów i instytucji kultury biorą udział w wydarzeniu? Wszystkiego dowiesz się w naszym portalu! Materiał będzie aktualizowany.
REKLAMA

Noc Muzeów 2024 jest świetną okazją, by w nietypowy sposób odwiedzić liczne muzea, galerie i inne instytucje kultury – większość z nich czynna jest wtedy do późnych godzin wieczornych i nocnych, a dla zwiedzających dostępne są wyjątkowe atrakcje. Ideą tego wydarzenia jest to, że wstęp do poszczególnych placówek jest darmowy, choć może być konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Noc Muzeów 2024: termin

W 2024 roku Międzynarodowy Dzień Muzeów przypada w sobotę 18 maja. Jednak nie wszystkie muzea będą organizowały tego dnia Noc Muzeów. Poniżej prezentujemy listę miast, które włączyły się w tę inicjatywę. W materiałach dotyczących poszczególnych miast znajdziecie szczegółowe informacje i daty Nocy Muzeów.

Uwaga! Nasz portal nie jest organizatorem/koordynatorem Nocy Muzeów – taką rolę najczęściej pełnią odpowiednie działy urzędów miast/ instytucji.

Zobaczcie program Nocy Muzeów 2024 w poszczególnych miastach Polski:

Polecamy książkę: „Historia. Poradnik maturalny”

Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała
„Historia. Poradnik maturalny”
cena:
Okładka:
miękka
Liczba stron:
160
Format:
135x200
Redakcja:
Michał Świgoń
ISBN:
978-83-62329-12-0
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone