Opublikowano
2006-12-17 23:00
Licencja
Wolna licencja

Obywatele! Proszę się rozejść! - fotoreportaż

Specjalną rekonstrukcją historyczną Kraków uczcił 25. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Klimat tamtej niedzieli oddawały SKOT, oddział czołgistów, koksownik, żołnierze LWP i Milicja Obywatelska. Funkcjonariusze rozpędzili nielegalną demonstrację dywersyjnej “Solidarności” i przywrócili porządek na krakowskim rynku.


Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Kamil Pietrala

Magister politologii (Uniwersytet Śląski).

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org