Profil czytelnika

opublikowano: 2017-03-27 18:20
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Badanie ankietowe zrealizowano na próbie 360 użytkowników portalu Histmag.org od 22 marca do 13 kwietnia 2023 r. Uczestnicy badania – informowani o nim na stronach naszego portalu – brali w nim udział wolontaryjnie. Wyniki badania zostały przedstawione w zaokrągleniu do pełnego procenta.
REKLAMA

Czytelnik Histmag.org to mężczyzna w wieku ok. 45 lat, mieszkający w dużym mieście, z wykształceniem wyższym. Interesuje się, poza historią: czytaniem książek (czyta ok. 3,5 książki miesięcznie), nauką, polityką, podróżami, muzyką, filmami, sztuką, sportem, fantastyką, militariami i grami. Regularnie kupuje w sieci, zaś na dobra kultury wydaje średnio prawie 150 zł miesięcznie.

Nazwa Histmag.org jest przez naszych Czytelników kojarzona najczęściej z: rzetelnością, wiarygodnością, profesjonalizmem, ciekawymi i interesującymi treściami. I oczywiście - z historią. Średnia ocen portalu w skali 1-10 to prawie 8!

Więcej informacji:

Przejdź do informacji o możliwościach reklamy w Histmag.org

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone