Opublikowano
2019-01-09 22:48
Licencja
Wolna licencja

Rozstrzygnięcie konkursu: „Prawdziwa wojna”

W grudniu przeprowadziliśmy w naszym portalu konkurs w którym można było wygrać 4 egzemplarze książki Jonathana Schella „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu”. Sprawdź, czy jedna z nich nie powędruje już wkrótce do Ciebie!


Konkurs: „Prawdziwa wojna”!

1. Kiedy dokładnie rozpoczęła się Ofensywa Tết? 30 stycznia 1968 roku.
2. O ile złotych (według cen promocyjnych) tańsza jest wersja e-book od wersji papierowej książki „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu” w internetowej księgarni Wydawnictwa Czarne? O 9 złotych.

Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu” – okładka Autor: Jonathan Schell
Tytuł: „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu”
Seria wydawnicza: Reportaż
Tłumaczenie: Rafał Lisowski
Data publikacji: 1 marca 2017
Okładka: twarda
Wymiary: 133 mm × 215 mm
Liczba stron: 344
ISBN: 978-83-8049-449-7
Cena: 44,90 zł
Kup ze zniżką w księgarni Wydawcy!
Kup taniej jako e-book!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Czarne.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Polecamy książkę Marka Telera – „Kobiety króla Kazimierza III Wielkiego” :

Kobiety króla Kazimierza III Wielkiego - okładka Marek Teler Autor: Marek Teler
Tytuł: „Kobiety króla Kazimierza III Wielkiego”

Wydawca: PROMOHISTORIA [Histmag.org] i Wydawnictwo CM

ISBN: 978-83-65156-22-8 e-book / 978-83-66022-40-9 papier

Stron: 128 + 12 stron wkładki z ilustracjami

oprawa: miękka, wymiary książki: 147 × 210

Formaty: PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)

25 zł

(papier)

12,9 zł

(e-book)
Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Bosendorfer |

Czy w styczniu zostaną opublikowane jakieś nowe konkursy?Odpowiedz

@ Gość: Bosendorfer To już zależy od naszych reklamodawców, ale jest na to bardzo duża szansa w końcówce miesiąca. :) W międzyczasie zapraszamy do wzięcia udziału w drugim etapie głosowania w plebiscycie Historia Zebrana - dla uczestników mamy liczne nagrody książkowe: https://histmag.org/Znamy-ksiazki-nominowane-do-tytulu-najlepszej-ksiazki-historycznej-II-polrocza-2018-roku-18068Odpowiedz
Maciej Zaremba

Redaktor naczelny Histmag.org. Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org