Opublikowano
2019-05-14 11:42
Licencja
Wolna licencja

Rozstrzygnięcie kwietniowych konkursów!

W kwietniu przeprowadziliśmy w naszym portalu trzy konkursy, w których można było wygrać wiele ciekawych nagród. Sprawdź, czy jedna z nich nie powędruje już wkrótce do Ciebie!


Konkurs: Piast mściciel

1. Władcą którego słowiańskiego plemienia był Popiel? Polan lub Goplan
2. W jakiej serii wydawniczej została opublikowana książka „Piast mściciel” w internetowej księgarni Wydawnictwa Publicat? „Dzikie Pola”

Krzysztof Jagiełło „Piast mściciel” - okładka Tytuł: „Piast mściciel”
Autor: Krzysztof Jagiełło
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Typ oprawy: miękka - broszurowa
Data premiery: 3.04.2019
Język wydania: polski
EAN: 9788324583645
Liczba stron: 336
Wymiary: 205×135mm
Cena: 34,90 zł
Kup ze zniżką w księgarni wydawnictwa Publicat!
  • 4 egz. książki „Piast mściciel” wygrywają: Bartosz Krawczyk (Dąbrowa Górnicza), Leonard Matczyński (Bydgoszcz), Piotr Ślęczkowski (Gierałtowice), Anna Fochtman (Sosnowiec).

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Publicat!

Konkurs: „Nie umieraj do jutra”

1. Kiedy wybuchło powstanie warszawskie? Proszę o podanie daty dziennej oraz roku. Powstanie Warszawskie rozpoczęło się 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17.00.
2. Czy w ofercie internetowej księgarni Wydawnictwa Marginesy znajdują się inne książki Wacława Gluth-Nowowiejskiego? Nie

Wacław Gluth-Nowowiejski - „Nie umieraj do jutra” - okładka Autor: Wacław Gluth-Nowowiejski
Tytuł: „Nie umieraj do jutra”
Wydawnictwo: Marginesy
Data premiery: 24 kwietnia 2019
Oprawa: twarda
Format: 130×197
Liczba stron: 272
ISBN 978-83-66140-77-6
Cena: 34,90 zł
Kup ze zniżką!
Kup w wersji e-book!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Marginesy.

„Konkurs: Uboat”

1. W skład floty którego państwa wchodziły U-Booty? Wchodziły w skład niemieckiej floty podwodnej.
2. Jakie dwa dodatki cyfrowe otrzyma każdy, kto zakupi wydanie gry z wczesnym dostępem przez stronę internetową wydawcy gier komputerowych Cenega? Mini dokument wideo: „Uboat – Rys historyczny” oraz cyfrowy soundtrack.

Tytuł: „Uboat”
Platforma: PC
Wersja językowa: polska (napisy)
Producent: Deep Water Studio
Dystrybutor: Cenega
Data premiery: 30 kwietnia 2019 roku
Kategoria: akcja, symulacje
PEGI: 16+
Kup na stronie dystrybutora
Kup grę ze zniżką!
  • 4 kody umożliwiające pobranie gry w wersji elektronicznej Uboat wygrywają: Roman Kupka (Kłomnice), Przemysław Wysocki (Wejherowo), Paweł Mitura (Łańcut), Adrian Hendrykowski (Bełchatów).

Fundatorem nagród jest Cenega

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Kupuj świetne e-booki historyczne i wspieraj ulubiony portal!

Regularnie do sklepu Histmaga trafiają nowe, ciekawe e-booki. Dochód z ich sprzedaży wspiera działalność pierwszego polskiego portalu historycznego. Po to, by zawsze był ktoś, kto mówi, jak było!


Sprawdź dostępne tytuły pod adresem: https://histmag.org/sklep
Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Magdalena Mikrut-Majeranek

Redaktor naczelna Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org