Opublikowano
2019-08-05 10:58
Licencja
Wolna licencja

Rozstrzygnięcie lipcowych konkursów!

W lipcu przeprowadziliśmy w naszym portalu dwa konkursy, w którym można było wygrać ciekawą książkę. Sprawdź, czy jedna z czterech nagród nie powędruje już wkrótce do Ciebie! Publikujemy także listę Czytelników nagrodzonych w plebiscycie Historia Zebrana.


Konkurs: Wołyń zdradzony

1. Kto dopuścił się ludobójstwa określanego mianem rzezi wołyńskiej? Rzeź wołyńska to ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej, UPA
2. O ile złotych taniej względem ceny nominalnej zapłacimy kupując książkę „Wołyń zdradzony” w internetowej księgarni Empik.com? 11,41 zł

Piotr Zychowicz - „Wołyń zdradzony” - okładka Autor: Piotr Zychowicz
Tytuł: „Wołyń zdradzony”
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Seria: Historia
Oprawa: broszura klejona ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-8062-564-8
Wydanie: 1 (2019)
Data premiery: 2 lipca 2019
Liczba stron: 464
Format: 150 × 225
Cena: 49,90 zł
Kup ze zniżką!
  • 4 egz. książki „Wołyń zdradzony” wygrywają: Karol Karwowski (Radziłów), Łukasz Leśniak (Kroczyce), Agnieszka Wysocka (Reda), Leszek Wołkowski (Modlnica).

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Rebis!.

Konkurs: Dzieciństwo w cieniu rózgi

1. Co oznacza pojęcie „czarna pedagogika”? To jedno z pojęć w pedagogice obejmujące nurt badań nad wpływem przemocy psychicznej na umysł dziecka.
2. Czy w internetowej księgarni Editio.pl można kupić jeszcze inne książki Anny Golus? Nie.

Anna Golus - „Dzieciństwo w cieniu rózgi. Historia i oblicza przemocy wobec dzieci” - okładka Tytuł: „Dzieciństwo w cieniu rózgi. Historia i oblicza przemocy wobec dzieci”
Autor: Anna Golus
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2019
Premiera: 11.07.2019 r.
Rodzaj okładki: oprawa miękka
Liczba stron: 256
EAN: 9788328336803
ISBN: 9788328336803
Cena: 39,90 zł
Kup ze zniżką!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Editio!

Czytelnicy nagrodzeni w plebiscycie Historia Zebrana

https://www.granice.pl/news/oto-czytelnicy-nagrodzeni-w-plebiscytach-najlepsza-ksiazka-na-lato-oraz-historia-zebrana/8545

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Kupuj świetne e-booki historyczne i wspieraj ulubiony portal!

Regularnie do sklepu Histmaga trafiają nowe, ciekawe e-booki. Dochód z ich sprzedaży wspiera działalność pierwszego polskiego portalu historycznego. Po to, by zawsze był ktoś, kto mówi, jak było!


Sprawdź dostępne tytuły pod adresem: https://histmag.org/sklep
Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Timmermans |

Czy w sierpniu będą ogłoszone nowe konkursy?Odpowiedz
Magdalena Mikrut-Majeranek

Redaktor naczelna Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org