Rozstrzygnięcie listopadowego konkursu!

opublikowano: 2025-12-16, 10:47
wszelkie prawa zastrzeżone
W listopadzie przeprowadziliśmy w naszym portalu konkurs, w którym można było wygrać ciekawe książki. Sprawdź, czy jedna z nagród nie powędruje już wkrótce do Ciebie!
reklama

1. Podaj datę dzienną i roczną śmierci Izabeli Czartoryskiej. – 17 czerwca 1835 r.

2. Kto odpowiada za opracowanie graficzne książki „ Izabela. Opowieść o niezłomnej księżnej ” zgodnie z informacją podaną na stronie www.czytelnik.pl : – Katarzyna Konior

Adam Zamoyski
„Izabela. Opowieść o niezłomnej księżnej”
cena:
82,00 zł
Podajemy sugerowaną cenę detaliczną z dnia dodania produktu do naszej bazy. Użyj przycisku, aby przejść do sklepu — tam poznasz aktualną cenę produktu. Szczęśliwie zwykle jest niższa.
Wydawca:
Czytelnik
Okładka:
twarda
Liczba stron:
292 plus 16 (ilustracje na wkładkach)
Premiera:
27.11.2025
Format:
160x230 [mm]
ISBN:
978-83-07-03635-9
EAN:
9788307036359

4 egzemplarze książki „Izabela. Opowieść o niezłomnej księżnej” Wydawnictwa Czytelnik wygrywają:  

  • Grażyna W... (Białystok)
  • Michał M... (Świętochłowice)
  • Sergiusz A... (Poznań)
  • Bernard S... (Kielce)

     Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Czytelnik!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Lubisz czytać artykuły w naszym portalu? Wesprzyj nas finansowo i pomóż rozwinąć nasz serwis!

reklama
Komentarze
o autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2025 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone