Skąd całe to zło? E-booki Histmaga na pomoc Ukrainie

opublikowano: 2022-04-11 06:58— aktualizowano: 2022-04-14 13:28
wolna licencja
poleć artykuł:
Pomoc Ukrainie jest w dalszym ciągu bardzo potrzebna. Aby wesprzeć ludzi pokrzywdzonych przez rosyjską agresję, przekażemy Polskiej Akcji Humanitarnej 30% ze sprzedaży w naszym sklepie e-booków z kategorii „Dla Ukrainy”, związanych tematycznie z problematyką wschodnią oraz wyjaśniających historyczne aspekty imperialistycznych zakusów Rosji. Akcja trwa w dniach 11 - 17 IV.
REKLAMA

Rosyjski atak na Ukrainę wciąż nie ustaje. Koszmar ludobójczej wojny pochłania życie przerażającej liczby żołnierzy, ale i ludności cywilnej. Mieszkańcy są zmuszeni uciekać ze swojej ojczyzny ze świadomością, że ich domy mogą zostać zrównane z ziemią.

Straż Graniczna podaje (dane z 9 kwietnia 2022), że od 24 lutego 2022, czyli początku agresji Rosji, granicę polsko-ukraińską przekroczyło ponad 2,6 miliona uchodźców z Ukrainy (głównie kobiet, dzieci i osób starszych) – osób, na których wojna odcisnęła piętno ogromnej traumy. Liczba uchodźców cały czas rośnie, konieczna jest zatem pomoc długofalowa, przeznaczona zarówno tym, którzy uciekli, jak i tym, którzy przyjęli uciekających w swoich stronach.

Aby zanieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna, Histmag w dniach 11 - 17 IV 2022 przeznaczy na działania Polskiej Akcji Humanitarnej 30% ze sprzedaży w naszym sklepie e-booków z kategorii „Dla Ukrainy”. E-booki te są związane tematycznie z problematyką wschodnią oraz wyjaśniają historyczne aspekty imperialistycznych zakusów Rosji.

Przejdź na stronę sklepu: LINK

Zobacz tytuły biorące udział w akcji!

Wszystkie e-booki dostępne w naszej ofercie możesz zobaczyć w sklepie!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone