Autor: Magdalena Mikrut-Majeranek
Tagi: Newsy, Książki, Inne dzieła kultury
Opublikowany: 2020-10-19 10:17
Licencja: wolna licencja

Targi Książki Wrocław 2020 odwołane

Targi Książki w 2020 roku we Wrocławiu, czyli 29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek mające odbyć się na początku grudnia, zostały odwołane. Przyczyną jest pandemia koronawirusa.

(mat. pras. Wrocławskich Targów Dobrych Książek)

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to największe we Wrocławiu święto literackie, które odbywa się w grudniu, w weekend poprzedzający mikołajki. Impreza ta ma już niemal 30-letnią tradycję, a w 2020 roku miała zostać zorganizowana po raz 29., w dniach od 3 do 6 grudnia 2020 roku w Hali Stulecia. Podczas targów planowano przyznać dwie nagrody dla wydawców: Nagroda Edytorska Pióro Fredry 2020 (z wyłączeniem książek dla dzieci) oraz Nagroda Edytorska Dobre Strony 2020 (książka dla dzieci). Niestety, z uwagi na pandemię koronawirusa impreza została odwołana.

Szanowni Państwo, z ogromną przykrością informujemy, że w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz poważnie rosnącą liczbą zachorowań na SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich wydawców, czytelników i wystawców, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne Wrocławskie Targi Dobrych Książek (3-6 grudnia). Wszystkich wydawców, którzy zgłosili swój udział prosimy o kontakt pod adresem m.kiewel@domliteratury.wroc.pl. Kolejna edycja Targów odbędzie się w 2021 r. - poinformował Zespół Wrocławskiego Domu Literatury w oświadczeniu opublikowanym na internetowej stronie wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatora: http://www.domliteratury.wroc.pl/?fbclid=IwAR2oqEUncgYjLWpygZDOlHPk1FxELjzNPj8BPSs3JjPUW0FQroLpGZdGqWA

Więcej informacji o Targach na stronie Wrocławskiego Domu Literatury i na stronie wydarzenia na Facebooku!

Redakcja Histmag.org zaprasza na II Wirtualne Targi Historyczne, odbywające się w dniach 16-29 listopada. W programie liczne spotkania online, zaś w ofercie targowej - ponad 170 tytułów 26 wydawców, wiele z nich z atrakcyjnymi zniżkami! :)

Kupuj świetne e-booki historyczne i wspieraj ulubiony portal!

Regularnie do sklepu Histmaga trafiają nowe, ciekawe e-booki. Dochód z ich sprzedaży wspiera działalność pierwszego polskiego portalu historycznego. Po to, by zawsze był ktoś, kto mówi, jak było!

Sprawdź dostępne tytuły pod adresem: https://sklep.histmag.org/

Śledź nas!
Komentarze
lub zaloguj się za pośrednictwem konta Google

O autorze
Magdalena Mikrut-Majeranek
Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury. Zastępca redaktora naczelnego portalu Histmag.org.

Wszystkie teksty autora

Polecamy artykuł...
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
redakcja@histmag.org
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy