VI edycja konkursu wiedzy o epoce Empire’u!

opublikowano: 2007-11-03, 13:17
wolna licencja
Kilka dni temu ruszył po raz kolejny konkurs organizowany przed redakcję największego polskiego serwisu o epoce napoleońskiej – napoleon.gery.pl Miłośnicy „małego kaprala” i jego czasów zmierzą się w walce o chwałę i cenne nagrody.
reklama

Konkurs rozpoczął się 1 listopada i trwać będzie do 30 listopada do godziny 20:00. Formuła jest niezwykle prosta – co trzy dni na stronie pojawiać będzie się kolejne pytanie w formie tekstów lub ilustracji poświęconych epoce napoleońskiej. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie i poprawienie pięciu znajdujących się w nich błędów. Za każdą taką odpowiedź uczestnik otrzymuje punkt. Osoba, która otrzyma najwięcej punktów po 10 pytaniach wygra cenne nagrody książkowe.

Odpowiedź należy przesyłać na adres [email protected]">[email protected].">[email protected]. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu cesarskiej koronacji Napoleona (2 grudnia). Więcej informacji oraz konkursowe pytanie znajduje się na stronie http://napoleon.gery.pl/konkurs2007.php.

reklama
Komentarze
o autorze
Tomasz Leszkowicz
Doktor historii, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Publicysta Histmag.org, redakcji merytorycznej portalu w l. 2006-2021, redaktor naczelny Histmag.org od grudnia 2014 roku do lipca 2017 roku. Specjalizuje się w historii dwudziestego wieku (ze szczególnym uwzględnieniem PRL), interesuje się także społeczno-polityczną historią wojska. Z uwagą śledzi zagadnienia związane z pamięcią i tzw. polityką historyczną (dawniej i dziś). Autor artykułów w czasopismach naukowych i popularnych. W czasie wolnym gra w gry z serii Europa Universalis, słucha starego rocka i ogląda seriale.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2024 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone