Autor: Redakcja
Tagi: Redakcyjne, Książki
Opublikowany: 2020-04-09 11:05
Licencja: wolna licencja

Wirtualne Targi Historyczne 2020: Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników książek!

Wirtualne Targi Historyczne startują już za kilka dni! To pierwsze takie wydarzenie w dziejach naszego serwisu. Wspomniane targi odbędą się na stronach portalu Histmag.org w terminie 16-29 kwietnia. Na miłośników książek czeka kilkadziesiąt propozycji od kilkunastu wydawców. Nie może Was zabraknąć!

Trwa epidemia koronawirusa. Zamknięto muzea, biblioteki, archiwa, teatry, kina. Zawieszono zajęcia w szkołach i na uczelniach. Odwołano imprezy masowe, w tym targi książki. Wprowadzono ograniczenia w przemieszczaniu się, a życie kulturalne przeniosło się do Internetu.

Muzea zapraszają do wirtualnych spacerów. Instytucje naukowe prowadzą wykłady online. Teatry prezentują transmisje online kultowych spektakli, a archiwa zachęcają do przeglądania swoich zdigitalizowanych zasobów. Jednak co z targami książki?

Najbliższa, majowa edycja warszawskiego święta książki, które przyciągało rzesze miłośników literatury została odwołana. Czy oznacza to, że o targach książki możemy już całkiem zapomnieć? Wykluczone! Obecny czas to zdecydowanie trudny okres dla miłośników książki historycznej. Dlatego portal Histmag.org postanowił zorganizować Wirtualne Targi Historyczne! To inicjatywę, która pozwoli zapoznać się z najciekawszymi propozycjami historycznymi wydawnictw i zakupić je (wysyłkowo lub w formie e-booka) w atrakcyjnych cenach.

Wirtualne Targi Historyczne: Lista wydawców i książek

Szczegółowe informacje dotyczące wydawców i książek pojawią się 16 kwietnia.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Wirtualnych Targach Historycznych!

Spodobał ci się nasz artykuł? Podziel się nim na Facebooku i, jeśli możesz, wesprzyj nas finansowo. Dobrze wykorzystamy każdą złotówkę! Kliknij tu, aby przejść na stronę wsparcia.

Śledź nas!
Komentarze
lub zaloguj się za pośrednictwem konta Google

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
telefon: 692 929 681
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
redakcja@histmag.org
telefon: 798 537 653
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy