XVII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów – ostatnia chwila by wysłać zgłoszenie!

opublikowano: 2009-01-19 14:54
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Największa w Polsce konferencja studentów historii zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku będziemy patronować Ogólnopolskiemu Zjazdowi Historyków Studentów. XVII edycja imprezy odbędzie się w Olsztynie, w dniach 14-18 kwietnia. Termin nadsyłania zgłoszeń mija już jutro.
REKLAMA

Organizatorem tegorocznego OZHS-u jest Studenckie Koło Naukowe Historyków „Historikon” - Młodzieżowa Sekcja Polskiego Towarzystwa Historycznego w Olsztynie. Konferencja odbędzie się na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie i jak zawsze będzie trwać 4 dni.

Formularz zgłoszenia, podstawowe informacje o konferencji oraz terminarz można znaleźć na stronie internetowej zjazdu.

Najważniejsze daty, o których należy pamiętać:

  • termin Zjazdu: 14-18 kwietnia 2009 r.
  • termin nadsyłania zgłoszeń: 20 stycznia 2009 r.
  • termin wpłaty opłat konferencyjnych: 1 lutego 2009 r.

Jak co roku patronem medialnym konferencji jest „Histmag.org”. O przygotowaniach do zjazdu będziemy informować na bieżąco na naszych stronach.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone