XVII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów – zobacz program imprezy

opublikowano: 2009-02-28 02:10
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią przedstawiamy kolejne informacje na temat zbliżającego się XVII OZHS-u – największej w Polsce imprezy studentów historii, jak co roku odbywającej się pod patronatem „Histmag.org”.
REKLAMA

Organizatorzy systematycznie, od początku lutego umieszczają na stronie internetowej zjazdu programy kolejnych sekcji. Oczywiście mają one charakter wstępny i ulegną jeszcze pewnym zmianom. Obecnie na stronie, we właściwym dziale, znajdują się informacje na temat prelekcji wygłaszanych w 16 sekcjach. Brakuje jeszcze programu trzech sekcji, ale zapewne zostanie on opublikowany w najbliższych dniach.

Na stronie pojawiły się także podstawowe informacje na temat objazdów naukowych towarzyszących zjazdowi.

W Zjeździe, jak zawsze, będzie uczestniczyć szereg naszych współpracowników. Przeglądając obecny program trafiłem póki co jedenastu publicystów „Histmaga”. O kilku kolejnych wiem, że będą brać udział w imprezie, ale programy ich sekcji nie zostały jeszcze opublikowane. Poniżej tematy referatów naszych publicystów:

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone