Autor: Kamil Janicki
Tagi: Wydarzenia, Naukowcy, Polska, Warmia i Mazury
Opublikowany: 2009-05-11 18:29
Licencja: wszystkie prawa zastrzeżone

XVIII Powszechny Zjazd Historyków Polskich – rejestracja trwa do 31 maja!

Jeszcze przez trzy tygodnie można zgłaszać chęć uczestnictwa w XVIII Powszechnym Zjeździe Historyków Polskich – odbywającym się raz na pięć lat i skupiającym tysiące miłośników badania przeszłości „święcie historii”. Akredytacja dla studentów i doktorantów jest darmowa, a dla pozostałych osób (za wyjątkiem profesorów) kosztuje zaledwie 50 zł. Tym bardziej warto pomyśleć o odwiedzeniu we wrześniu Olsztyna.
REKLAMA

XVIII Powszechny Zjazd Historyków Polskich będzie trwać od 16 do 19 września 2009 roku. O założeniach tej najważniejszej imprezy historycznej w Polsce informowaliśmy już w marcu.

Rejestracja uczestników trwa do końca maja. Akredytacja kosztuje 0 zł (studenci, doktoranci) lub 50 zł (nauczyciele, magistrowie, doktorzy). Noclegi również nie są drogie: 30 zł/noc. Podobna jest cena wyżywienia.

Formularz rejestracji można wypełnić i przesłać drogą elektroniczną, znajduje się on na stronie Zjazdu.

Osoby jeszcze nieprzekonane do uczestnictwa w XVIII Powszechnym Zjeździe Historyków Polskich zapraszamy do śledzenia nowości ukazujących się w „Histmagu”. W najbliższych dniach opublikujemy m.in. artykuł autorstwa Prezesa Oddziału Olsztyńskiego PTH dr. Andrzeja Korytko oraz wywiad z Prezesem Zarządu Głównego PTH, Prof. dr. hab. Krzysztofem Mikulskim.

Zobacz też

REKLAMA
Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy