XVIII Powszechny Zjazd Historyków Polskich – rejestracja trwa do 31 maja!

opublikowano: 2009-05-11 18:29
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Jeszcze przez trzy tygodnie można zgłaszać chęć uczestnictwa w XVIII Powszechnym Zjeździe Historyków Polskich – odbywającym się raz na pięć lat i skupiającym tysiące miłośników badania przeszłości „święcie historii”. Akredytacja dla studentów i doktorantów jest darmowa, a dla pozostałych osób (za wyjątkiem profesorów) kosztuje zaledwie 50 zł. Tym bardziej warto pomyśleć o odwiedzeniu we wrześniu Olsztyna.
REKLAMA

XVIII Powszechny Zjazd Historyków Polskich będzie trwać od 16 do 19 września 2009 roku. O założeniach tej najważniejszej imprezy historycznej w Polsce informowaliśmy już w marcu.

Rejestracja uczestników trwa do końca maja. Akredytacja kosztuje 0 zł (studenci, doktoranci) lub 50 zł (nauczyciele, magistrowie, doktorzy). Noclegi również nie są drogie: 30 zł/noc. Podobna jest cena wyżywienia.

Formularz rejestracji można wypełnić i przesłać drogą elektroniczną, znajduje się on na stronie Zjazdu.

Osoby jeszcze nieprzekonane do uczestnictwa w XVIII Powszechnym Zjeździe Historyków Polskich zapraszamy do śledzenia nowości ukazujących się w „Histmagu”. W najbliższych dniach opublikujemy m.in. artykuł autorstwa Prezesa Oddziału Olsztyńskiego PTH dr. Andrzeja Korytko oraz wywiad z Prezesem Zarządu Głównego PTH, Prof. dr. hab. Krzysztofem Mikulskim.

Zobacz też

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone