XVIII Powszechny Zjazd Historyków Polskich – zobacz ramowy plan imprezy

opublikowano: 2009-05-12 02:01
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Organizatorzy XVIII PZHP opublikowali ramowy plan imprezy, ułatwiający zaplanowanie pobytu w Olsztynie i wybór sesji, w których chciałoby się uczestniczyć. Plan w czytelny sposób przedstawia sympozja i sesje odbywające się w tym samym czasie.
REKLAMA

Plan ramowy w pliku pdf można ściągnąć ze strony zjazdu (znajduje się tam także pełny plan imprezy) lub klikając na poniższą miniaturę:

Informacje na temat XVIII Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich publikujemy na bieżąco w specjalnym dziale naszego serwisu.

Zobacz też

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone