Opublikowano
2017-01-20 11:31
Licencja
Wolna licencja

Zadebiutuj i wydaj swoją książkę w Histmag.org!

Chcesz wydać swoją pierwszą książkę historyczną i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Napisz do nas! Nasze wydawnictwo e-bookowe poszukuje nowych autorów!


Ebooki - Histmag Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do debiutantów, ale zgłaszać mogą się do nas również osoby, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia wydawnicze. Interesują nas przede wszystkim pozycje popularnonaukowe (nie publikujemy prac stricte naukowych), o objętości od 2 do 5 arkuszy wydawniczych (80 - 200 tys. znaków).

Zobacz jakie książki wydaliśmy dotychczas!

Jeśli chcesz nawiązać współpracę i wydać swoją książkę w Histmag.org, prześlij na adres: p.abryszenski@histmag.org informację zawierającą:

  • Kilka informacji o Tobie: jakie masz wykształcenie, czym się zajmujesz, jakie są Twoje zainteresowania;
  • Kilka zdań o Twoim pomyśle na e-booka: o czym on będzie, propozycję tytułu, dlaczego byłby on ciekawy dla potencjalnych czytelników
  • Spis treści publikacji;
  • Fragment jednego z rozdziałów (o objętości do 10 tys. znaków);
  • Deklarowany termin oddania całości pracy.

Na każde zgłoszenie odpowiemy, a w wybranych przypadkach zaproponujemy wydanie publikacji w formie e-booka przez nasz portal, przedstawiając również warunki finansowe współpracy. Dla autorów wydanych prac przewidujemy jednorazowe wynagrodzenie ustalane indywidualnie dla każdej pracy. Największą gratyfikacją jest jednak to, że debiut w Histmag.org jest dla wielu naszych autorów przepustką do kolejnych propozycji wydawniczych.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Kamil Kartasiński |

Polecam. Warto z HM pod kątem publikacji współpracować.Odpowiedz
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org