Zadebiutuj i wydaj swoją książkę z Histmag.org!

opublikowano: 2017-01-20 10:31
wolna licencja
poleć artykuł:
Chcesz wydać swoją pierwszą książkę historyczną i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Napisz do nas! Nasze wydawnictwo e-bookowe poszukuje nowych autorów!
REKLAMA

Ofertę kierujemy przede wszystkim do debiutantów, ale zgłaszać mogą się do nas również osoby, które pierwsze doświadczenia wydawnicze mają już za sobą. Interesują nas przede wszystkim pozycje popularnonaukowe (nie publikujemy prac stricte naukowych), o objętości od 2 do 10 arkuszy wydawniczych (80–400 tys. znaków ze spacjami).

Zobacz jakie książki wydaliśmy dotychczas!

Jeśli chcesz nawiązać współpracę i wydać swoją książkę z Histmag.org, prześlij na adres: [email protected] informację zawierającą:

  • kilka informacji o Tobie: jakie masz wykształcenie, czym się zajmujesz, jakie są Twoje zainteresowania;
  • kilka zdań o Twoim pomyśle na e-book: o czym on będzie, propozycję tytułu, dlaczego byłby on ciekawy dla potencjalnych czytelników
  • spis treści;
  • fragment jednego z rozdziałów (o objętości do 10 tys. znaków);
  • deklarowany termin oddania całej pracy;
  • deklarowana długość pracy.

Odpowiemy na każde zgłoszenie, a w wybranych przypadkach zaproponujemy wydanie przez nasze wydawnictwo publikacji w formie e-booka. Przedstawimy wówczas również finansowe warunki współpracy. Dla autorów wydanych prac przewidujemy jednorazowe wynagrodzenie ustalane indywidualnie dla każdej pracy. Największą gratyfikacją jest jednak to, że debiut w Histmag.org dla wielu naszych autorów jest przepustką do kolejnych propozycji wydawniczych.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone