Opublikowano
2018-06-22 12:35 (akt. 2018-11-14 15:46)
Licencja
Wolna licencja

Zbieramy zgłoszenia do plebiscytu na najlepszą książkę historyczną Historia Zebrana!

W grudniu wystartuje kolejna edycja plebiscytu Historia Zebrana! Wydawców, dystrybutorów oraz autorów książek historycznych zapraszamy do zgłaszania swoich tytułów do plebiscytu! Tym razem wybierzemy najlepsze książki historyczne II półrocza 2018 roku.


Logo Historia Zebrana Jak zgłosić książkę? To proste! Wystarczy:

1. Dokonać wyboru spośród pozycji znajdujących się w ofercie, mogą to być na przykład:

  • a) publikacje popularnonaukowe,
  • b) pozycje naukowe,
  • c) powieści historyczne,
  • d) książki o historii kierowane do dzieci,
  • e) albumy historyczne,
  • f) audiobooki i e-booki o tematyce historycznej,
  • g) biografie,
  • h) publikacje nietuzinkowe, w szczególnie interesujący sposób ukazujący problematykę historyczną,
  • i) czasopisma historyczne ukazujące się rzadziej niż raz w miesiącu
  • j) inne pozycje, które osadzone są w realiach historycznych

W plebiscycie mogą wziąć udział wyłącznie pozycje wydane od 1 marca 2018 do przełomu listopada i grudnia 2018 roku. Doboru publikacji do jednej z trzech plebiscytowych kategorii dokona jury plebiscytu.

2. Przygotować 8 egz. wybranej książki.

3. Skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej z Michałem Świgoniem – m.swigon@histmag.org – zgłoszenia przyjmujemy do 6 XII (choć im szybciej, tym lepiej!).

4. Dokonać opłaty zgłoszeniowej w ustalonej wysokości i przesłać książki na wskazany adres.

Zobacz też:

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org