Prof. Šarūnas Liekis o stosunkach polsko-litewskich. Seminarium PISM

opublikowano: 2009-06-30 14:10
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Polski Instytut Spraw Międzynarodowych zaprasza na anglojęzyczne seminarium “The Events of 1939 and their Influence on Polish-Lithuanian Relations” (Wydarzenia roku 1939 i ich wpływ na stosunki polsko-litewskie), w którym weźmie udział Prof. Šarūnas Liekis z Uniwersytetu Michała Römera w Wilnie.
REKLAMA

Seminarium odbędzie się 8 lipca 2009 roku w godzinach 9-10:30 w sali konferencyjnej PISM na pierwszym piętrze (ul. Warecka 1a). Instytut prosi o telefoniczne lub listowne potwierdzenie obecności: (0-22) 556 80 09; [email protected]">[email protected].">[email protected].

Prof. Šarūnas Liekis jest wykładowcą Uniwersytetu Michała Römera w Wilnie (habilitacja ukończona w 2005 roku), ale studiował także na Brandeis University (Waltham, USA), Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie i na Oxfordzie. Jest autorem sześciu książek, wykłada na Wydziale Politologii. Jego dossier przygotowane przez Polski Instytut Międzynarodowy można pobrać w pliku PDF (jęz. ang.).

Zobacz też

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone