14. Targi Książki w Krakowie (4-7 XI)

opublikowano: 2010-10-17, 13:41
wolna licencja
Święto miłośników książki zbliża się wielkimi krokami. 14. Targi Książki w Krakowie to najważniejsza ogólnopolska impreza wydawnicza i księgarska – ponad 400 wystawców i setki atrakcji, które przedstawimy Wam pokrótce w ciągu najbliższych tygodni. We wtorek w konkursie dla naszych fanów na Facebooku będzie do wygrania pięć podwójnych czterodniowych zaproszeń na tę imprezę.
reklama

Wystawcy

Na Targach Książki w Krakowie pojawi się ponad 400 wystawców. Nie zabraknie polskich wydawców książek historycznych, takich jak np.: Rebis, Znak, W.A.B., Bellona, Wydawnictwo Dolnośląskie, Difin, Rytm, DiG i wydawnictwa uczelniane. Na miejscu znajdą się zarówno stoiska wielkich mediów (Agora, „Gość Niedzielny”), jak i serwisów tematycznych (Histmag.org, wortale literackie). Miłośników nowych technologii z pewnością zaciekawi Salon Nowych Mediów – specjalnie wydzielona powierzchnia przeznaczona dla fanów książek elektronicznych.

Program towarzyszący

14. Targi Książki w Krakowie odwiedzi kilkuset znanych autorów i publicystów. Na liście gości znalazły się m.in. takie nazwiska jak: Władysław Bartoszewski, Ernest Bryll, Wojciech Cejrowski, Jacek Dukaj, Mirosław Hermaszewski, Szymon Hołownia, o. Leon Knabit, Adam Michnik, Leszek Moczulski, Longin Pastusiak, Olga Tokarczuk. Nie zabraknie okazji do spotkania również z naszymi redaktorami i publicystami, m.in. niżej podpisanym redaktorem naczelnym czy Sebastianem Adamkiewiczem. O przygotowanych przez Histmag.org atrakcjach szerzej napiszemy w odrębnym materiale.

Więcej informacji, wraz z dokładną lokalizacją i dojazdem, znajdziecie na oficjalnej stronie Targów. Histmag.org jest oficjalnym partnerem imprezy.

Zobacz też:

korekta: Agnieszka Kowalska

reklama
Komentarze
o autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu. Nauczyciel akademicki - prowadzi zajęcia z popularyzacji historii w internecie dla studentów historii UW.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2025 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone