Archiwum Akt Nowych zaprasza na dyskusję panelową poświęconą Kazimierzowi Leskiemu ps. Bradl

opublikowano: 2023-12-27 13:00
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
28 grudnia w siedzibie Archiwum Akt Nowych odbędzie się dyskusja „Kazimierz Leski, ps. Bradl. Mity i fakty w karierze asa podziemnego kontrwywiadu KG AK”. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku.
REKLAMA

„Kazimierz Leski, ps. Bradl. Mity i fakty w karierze asa podziemnego kontrwywiadu KG AK” to tytuł dyskusji panelowej, która odbędzie się 28 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 w sali im. J. Stojanowskiego w siedzibie Archiwum Akt Nowych przy ulicy Hankiewicza 1 w Warszawie.

W dyskusji wezmą udział badacze polskiego podziemnego kontrwywiadu z lat 1939-1945 dr hab. Władysław Bułhak i dr hab. Andrzej Kunert oraz dyrektor Archiwum Akt Nowych Mariusz Olczak.

Wydarzenie będzie także transmitowane za pośrednictwem strony facebookowej Archiwum Akt Nowych.

Spuścizna Kazimierza Leskiego kilka lat temu trafiła do zasobu Archiwum Akt Nowych. Zawartość zespołu archiwalnego „Akta Kazimierza Leskiego” można sprawdzić tutaj.

Polecamy e-book Mateusza Rutkowskiego pt. „Wojna o młodych. Kościół i komuniści w walce o religię w szkołach średnich 1945–1961”:

Mateusz Rutkowski
„Wojna o młodych. Kościół i komuniści w walce o religię w szkołach średnich 1945–1961”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
80
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-61-7
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Mat. pras.
Ten news powstał w oparciu o informację prasową lub inne materiały poddane opracowaniu redakcyjnemu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone