Histmag na 31. Wrocławskich Targach Dobrych Książek [relacja wideo]

opublikowano: 2023-12-01 06:03
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2023 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbywają się 31. Wrocławskie Targi Dobrych Książek. My wpadliśmy z wizytą na pierwszy dzień imprezy i przygotowaliśmy krótką relację wideo.
REKLAMA

Czego możecie się spodziewać na 31. Wrocławskich Targach Dobrych Książek? Kilkadziesiąt stoisk, na których swoją ofertę prezentują wydawnictwa z całej Polski. Wśród różnorodnej oferty książkowej każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy historii w każdym wydaniu też nie mogą narzekać! 

Książki to nie wszystko! Uczestnicy targów będą mogli uczestniczyć w licznych panelach i wykładach, spotkać się z autorami, wziąć udział w konkursach lub obejrzeć projekcję filmu. 

Zobacz naszą relację z pierwszego dnia imprezy:

Wybieracie się na 31. Wrocławskie Targi Dobrych Książek? Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj:

Polecamy e-book Natalii Pochroń „Dowody zbrodni. Początki kryminalistyki”

Natalia Pochroń
„Dowody zbrodni. Początki kryminalistyki”
cena:
16,90 zł
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
153
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-53-2

Książka dostępna również jako audiobook!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Rafał Gumiński
Absolwent historii oraz historii w przestrzeni publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się wszelkimi aspektami historii średniowiecza i Wysp Brytyjskich, a także wczesną historią Stanów Zjednoczonych i Polonii amerykańskiej. Ponadto pasjonuje się wszystkimi przejawami narracji historycznej w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w filmach i grach wideo. To zwolennik rzetelnego i kreatywnego popularyzowania wiedzy historycznej. Kiedy nie zajmuje się historią, spędza czas na bliższych i dalszych podróżach, grach wideo, czytaniu książek i parzeniu kawy.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone