Opublikowano
2019-04-03 14:03
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: Piast mściciel

W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze książki Krzysztofa Jagiełły „Piast mściciel”. Autor opisuje w niej dzieje Ścibora i Piasta tuż po tym, jak ich osada została zrównana z ziemią przez wojów okrutnego księcia Popiela. Dwaj przyjaciele poprzysięgają zemstę i podejmują próbę zjednoczenia rozbitego plemienia Polan do wspólnej obrony.


Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 16 kwietnia 2019 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Władcą którego słowiańskiego plemienia był Popiel?
2. W jakiej serii wydawniczej została opublikowana książka „Piast mściciel” w internetowej księgarni Wydawnictwa Publicat?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Piast mściciel”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Krzysztof Jagiełło „Piast mściciel” - okładka Tytuł: „Piast mściciel”
Autor: Krzysztof Jagiełło
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Typ oprawy: miękka - broszurowa
Data premiery: 3.04.2019
Język wydania: polski
EAN: 9788324583645
Liczba stron: 336
Wymiary: 205×135mm
Cena: 34,90 zł
Kup ze zniżką w księgarni wydawnictwa Publicat!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Publicat!

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Magdalena Mikrut-Majeranek

Redaktor naczelna Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org