Łukasz Sojka – „Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych”

opublikowano: 2020-11-27 05:57
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Książka Łukasza Sojki „Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych” to pełna pasji opowieść o niezwykłym poświęceniu, brawurze graniczącej z szaleństwem, wierze w zwycięstwo i nieustannym poczuciu zagrożenia, któremu trzeba stawić czoła...
REKLAMA
Łukasz Sojka
„Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych”
cena:
59,99 zł
Wydawca:
Znak Horyzont
Rok wydania:
2020
Okładka:
twarda
Liczba stron:
432
Format:
163x235mm
ISBN:
978-83-240-4264-7
EAN:
9788324042647

Bądź świadkiem pierwszego ataku bombowego w historii polskiego lotnictwa podczas walk z Ukraińcami o Lwów. Wystartuj z polskimi lotnikami bombowymi i rusz naprzeciw pancernym dywizjom Hitlera we wrześniu 1939 roku. Spójrz na niebo pełne eksplozji pocisków przeciwlotniczych z perspektywy strzelca pokładowego. Usiądź za sterami karasia i stocz nierówną walkę z myśliwcami wroga.

Niezwykłe poświęcenie, brawura granicząca z szaleństwem, wiara w zwycięstwo i nieustanne poczucie zagrożenia, któremu trzeba stawić czoła. Dramaturgia pola walki odmalowana z epickim rozmachem i precyzja opisów powietrznych pojedynków – wszystko to serwuje nam autor Skrzydlatej husarii. Znakomicie napisanej historii polskich lotników bombowych – od pierwszego lotu polskiego bombowca aż do heroicznych powietrznych zmagań kampanii wrześniowej.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów lotnictwa i miłośników historii.

Książkę „Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych” zamówicie pod tym linkiem.

Polecamy również pozostałe książki, które Wydawnictwo Znak ma w swojej ofercie

REKLAMA
Komentarze

O autorze

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone