Nowa kolekcja firmy Eaglemoss Polska: „Czołg T-34”

opublikowano: 2014-08-20 13:54
wolna licencja
poleć artykuł:
19 sierpnia pojawiła się w kioskach nowa kolekcja firmy Eaglemoss Polska: „Czołg T-34”. To seria, dzięki której można samodzielnie zbudować model czołgu T-34-85 w skali 1:16.
REKLAMA

Model, który odwzorowuje wóz bojowy z roku 1945 z armatą ZIS kalibru 85 mm osiągnie wysoką jakość wykonania dzięki metalowym elementom konstrukcji. Długość pojazdu po złożeniu wyniesie 52cm długości a jego waga ponad 7kg!

Interesujący opis kolekcji i oferta wydawcy dostępna na stronie www.model-t34.pl.

Na całość kolekcji złoży się 115 numerów ukazujących się w cyklu tygodniowym. Bogato ilustrowany magazyn wraz z instrukcją przybliży sposób montażu modelu krok po kroku, co ułatwi jego budowę także początkującym modelarzom. Cały pojazd można będzie zmontować przy pomocy podstawowych narzędzi np. śrubokrętów. Zewnętrzny wygląd modelu odpowiada wersji czołgu, która była wykorzystywana w walkach przeciwko Niemcom wiosną 1945 r. w składzie 1. Brygady Pancernej. Model jest już pomalowany, można go jednak dodatkowo ozdobić wedle własnego uznania, np. zastosować specjalne techniki nadające wizualny efekt działania warunków atmosferycznych, aby osiągnąć jeszcze bardziej realistyczny wygląd.

Dołączone do każdego numeru kolejne części modelu pozwolą na jego sukcesywny i logiczny montaż. Ciekawym elementem tego modelu będą ruchome koła i gąsienice składane z pojedynczych ogniw. Na dalszym etapie montażu można także zajrzeć do wnętrza pojazdu przez otwierane włazy i luki.

Dodatkowo w magazynie co tydzień: nowe artykuły o historii produkcji czołgów, życiorysy konstruktorów wozów bojowych oraz relacje z pól bitewnych ze szczególnym uwzględnieniem udziału broni pancernej podczas walk II Wojny Światowej.

Czasopismo do nabycia w ogólnopolskiej sieci kiosków oraz salonach prasowych Inmedio i EMPiK. Numer pierwszy w cenie 4,99 zł, nr 2 już za 14,99 zł a nr 3 i kolejne w cenie 29,99 zł.

Wydawnictwo Eaglemoss Polska przygotowało bardzo ciekawą ofertę dla prenumeratorów, którzy dzięki tej formie zakupu otrzymują dodatkowo ciekawe prezenty m.in. segregator na czasopisma oraz model wozu SD.KFZ.9 FAMO w skali 1:72 wraz z przyczepą. Niewątpliwą zaletą prenumeraty serii „Czołg T-34-85” będzie także regularna dostawa kolejnych numerów prosto do domu po 4 egz. raz w miesiącu.

Zamówienia prenumeraty można dokonać poprzez formularz na stronie www.model-t34.pl lub e-mailowo wysyłając zgłoszenie na adres [email protected]">[email protected].">[email protected]. W przypadku pytań można kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie dzwoniąc pod nr (42) 686 03 15 i tą drogą można także dokonać zamówienia prenumeraty.

Zachęcamy do zakupu serii i przystąpienia do budowy tego fascynującego modelu.

REKLAMA
Komentarze

O autorze

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone