Polska z Jadwigą i husarią już dostępna w nowej Cywilizacji! [video]

opublikowano: 2016-12-21 21:24
wolna licencja
poleć artykuł:
Dzisiaj został wydany pierwszy dodatek do gry „Sid Meier’s Civilization VI” wprowadzający do amerykańskiej gry polską frakcję. Polska w grze przedstawiona jest jako cywilizacja z silną religią i kulturą, posiadająca mocny atut militarny jakim jest husaria. Przywódcą polskiej frakcji jest Jadwiga Andegaweńska. Z tej okazji wypuszczono zwiastun przedstawiający najważniejsze atuty gry Polską. Zobaczcie go sami!
REKLAMA

Pakiet scenariusza i cywilizacji Polski, dostępny od dzisiaj, dodaje do Sid Meier’s Civilization VI Polskę, jej przywódczynię Jadwigę oraz nowy scenariusz „Dziedzictwo Jadwigi”. Od dzisiaj dostępny jest również pakiet scenariusza wikingów „Wikingowie, kupcy i najeźdźcy”. Więcej informacji o dodatkach można znaleźć na oficjalnym blogu 2K.

Zobacz też:

Polecamy e-book Michała Gadzińskiego – „Tudorowie. Od Henryka VIII do Elżbiety”

Michał Gadziński
„Tudorowie. Od Henryka VIII do Elżbiety”
cena:
11,90 zł
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
115
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-43-3
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone