Wszystkie fronty Wielkiej Wojny w trailerze Battlefield 1 [video]

opublikowano: 2016-09-27 19:31
wolna licencja
poleć artykuł:
Kampania jednoosobowa gry Battlefield 1 zabierze nas na pola bitew I Wojny Światowej. W trakcie gry będziemy mogli wcielić się w asystentkę sławnego Lawrence z Arabii, młodego kierowcę legendarnego czołgu Mark 1 i innych żołnierzy frontów Wielkiej Wojny. Trailer zapowiada ciekawą historię i rozgrywkę, w której nie tylko będziemy strzelać i walczyć w okopach, ale polatamy pierwszymi myśliwcami, pokierujemy czołgami, czy nawet zaszarżujemy konno.
REKLAMA

Zobacz też:

Polecamy e-book: „Polowanie na stalowe słonie. Karabiny przeciwpancerne 1917 – 1945”

Łukasz Męczykowski
„Polowanie na stalowe słonie. Karabiny przeciwpancerne 1917 – 1945”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
123
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-934630-9-1
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone