Opublikowano
2019-05-21 20:33
Licencja
Wolna licencja

Promocja e-booków historycznych Histmaga na Warszawskie Targi Książki!

W tym tygodniu odbywa się czytelnicze święto – Warszawskie Targi Książki, dlatego startujemy naszą specjalną e-bookową promocję. Aby wziąć w niej udział, wystarczy po dokonaniu zamówienia w sklepie Histmaga wpisać kod: TARGI – a następnie opłacić zamówienie z obniżoną o 30 procent ceną. Co ważne, zniżka kumuluje się z naszymi ofertami specjalnymi. Zestaw 10 dowolnych e-booków Histmaga kupicie dzięki temu za 35 zł, zaś wszystkie nasze tytuły wraz z prenumeratą - za jedyne 70 zł. Wpływy ze sprzedaży wspierają działalność naszego portalu!


Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org