Sto dni Napoleona – zobaczcie pierwszy film nowego projektu „Tak było, nie zmyślam”!

opublikowano: 2023-11-27 16:01
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Nasi redakcyjni koledzy założyli nowy historyczny kanał na YouTube –„Tak było, nie zmyślam!”. Sprawdźcie koniecznie, co dla Was przygotowali!
REKLAMA

Nasi redakcyjni koledzy Wojciech Olej i Rafał Gumiński startują właśnie z nowym youtubowym projektem o nazwie „Tak było, nie zmyślam!” Czego możecie spodziewać się na kanale? Co dwa tygodnie nowego historycznego materiału, ciekawie i przystępnie omawiającego historyczną postać, którą koniecznie powinniście znać! A w międzyczasie również czegoś ekstra.

Jak czytamy w opisie kanału:

Projekt „Tak było, nie zmyślam!” ma na celu popularyzowanie historii w sposób przystępny, rzetelny i ciekawy! Wierzymy, że każda historia kryjąca się za życiem niezwykłej postaci to gotowy materiał na pasjonującą opowieść, my ją tylko opowiadamy! Nasza misja to przybliżanie wam biografii i sylwetek wyjątkowych jednostek w sposób, który porwie Was od pierwszej chwili. Przekonajcie się sami, że "Tak było, nie zmyślam!" otwiera drzwi do przeszłości i staje się źródłem niezwykłych opowieści.

W pierwszym odcinku Wojtek i Rafał przybliżają postać Napoleona i jego tzw. sto dni, czyli okres od 1 marca do 22 czerwca 1815 roku, kiedy to genialny dowódca powrócił z wygnania by po raz ostatni przejąć władzę we Francji i stanąć oko w oko ze swoimi wrogami. Jednak zanim do tego doszło, cesarz Francuzów stoczył wiele batalii, odnosząc spektakularne sukcesy. Wiedzieliście, że pierwszą bitwą, w której Napoleon Bonaparte poprowadził swoich ludzi do zwycięstwa była... bitwa na śnieżki w czasach szkolnych? Poznajcie bliżej tego niezwykłego człowieka i koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał:

Zobaczcie materiał poniżej:

Jeśli spodobał się Wam materiał, nie zapomnijcie zasubskrybować kanału TUTAJ!

Polecamy e-book Marcina Winkowskiego – „Gdy Polacy nosili dredy. Kołtun – historia prawdziwa”

Marcin Winkowski
„Gdy Polacy nosili dredy. Kołtun – historia prawdziwa”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
108
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-28-0
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone