Warszawa na pokolorowanych ujęciach z 1920 roku [video]

opublikowano: 2021-07-21 06:01
wolna licencja
poleć artykuł:
Zobaczcie Warszawę z okolic 1920 roku na pokolorowanych ujęciach, poprawionych przy pomocy sztucznej inteligencji do jakości 4K i 50 klatek na sekundę!
REKLAMA

Na kanale ZAJACFOTO.COM pojawił się nowy film, ukazujący ujęcia Warszawy z okolic 1920 roku w kolorze i wysokiej jakości dzięki możliwościom, jakie daje wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesie renowacji materiału. Jak pisze autor projektu w opisie filmu:

Film ma na celu prezentację możliwości remasteringu przy wykorzystaniu algorytmów Sztucznej Inteligencji (AI). Projekt nie ma charakteru komercyjnego a jedynie wymiar czysto hobbystyczny, powstał przede wszystkim w ramach auto poszerzania wiedzy z zakresu renowacji i postprodukcji obrazu video. Obraz został poddany obróbce klatka po klatce a na sam koniec złożony w całość i dodany dźwięk (film oryginalnie był bez dzwięku)

Cały materiał możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też:

Polecamy e-book Mateusza Balcerkiewicza – „Wojna Jasia. Polski żołnierz w walce z bolszewikami”

Mateusz Balcerkiewicz
„Wojna Jasia. Polski żołnierz w walce z bolszewikami”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
99
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-34-1
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Mateusz Balcerkiewicz
Redaktor naczelny portalu Histmag.org, kustosz Archiwum Akt Nowych w Warszawie, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Redaktor naukowy i współtwórca portalu 1920.gov.pl. Hobbystycznie członek grupy rekonstrukcyjnej Towarzystwo Historyczne "Rok 1920" oraz gitarzysta.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone