XVII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów: relacja „Histmaga”

opublikowano: 2009-04-17 00:01
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów to jedna z największych cyklicznych konferencji studenckich w Polsce. Podobnie jak co roku, także tym razem patronuje jej portal „Histmag.org”. Aby ułatwić Wam śledzenie naszej relacji, wszystkie opublikowane przez nas materiały poświęcone zjazdowi będą na bieżąco umieszczane na niniejszej stronie.
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone