Opublikowano
2013-12-24 11:45
Licencja
Wolna licencja

Gwiazdka Cieszyńska - wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok!

Wszystkim czytelnikom Histmaga a zarazem czytelnikom Gwiazdki Cieszyńskiej, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym nowym roku.


Zobacz też: Boże Narodzenie - historia i świąteczne tradycje


Gwiazdka Cieszyńska. Pismo poświęcone wiadomościom politycznym, nauce, przemysłowi i zabawie.
Rocznik 53. – W Cieszynie, 22 grudnia 1900. – Nr. 51.


Gwiazdka Cieszyńska. Pismo poświęcone wiadomościom politycznym, nauce, przemysłowi i zabawie.
Rocznik 88. – W Cieszynie, wtorek, 31 grudnia 1935. – Nr. 102.


Gwiazdka Cieszyńska, pismo dla zabawy, nauki i przemysłu.
Ner. 1. – Cieszyn d. 5. Stycznia. – R. 1856.

Zobacz też:

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Błażej Guzy

Absolwent geografii na Uniwersytecie Jagiellońskim i pedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym. Interesuje się historią geografii i geografią religii. Jako obszar badań i zainteresowań szczególnie upodobał sobie Śląsk Cieszyński. Miłośnik podróży i górskich wycieczek, zagorzały czytelnik literatury fantasy, fan zespołu Pink Floyd.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org