Opublikowano
2019-05-07 14:00
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: Leonardo da Vinci

Spod pędzla Leonarda da Vinci wyszły dwa najsłynniejsze obrazy w historii malarstwa: Ostatnia Wieczerza i Mona Lisa. On sam uważał się jednak nie tylko za malarza, ale też za naukowca i inżyniera. Dzieje tego słynnego artysty spisał Walter Isaacson w swojej najnowszej publikacji. W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze tej książki!


Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 20 maja 2019 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. W jakich latach i w jakiej technice Leonardo da Vinci namalował swój najsłynniejszy obraz „Ostatnia Wieczerza”?
2. Czy w internetowej księgarni Wydawnictwa Insignis znajdują się jeszcze inne książki autorstwa Waltera Isaacsona?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Leonardo da Vinci”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Walter Isaacson - „Leonardo da Vinci” - okładka Tytuł: „Leonardo da Vinci”
Autor: Walter Isaacson
Wydawca: Wydawnictwo Insignis
Tłumaczenie: Michał Strąkow
Tytuł oryginału: „Leonardo da Vinci. The Biography”
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 15.05.2019
Język wydania: polski
ISBN: 978-83-66071-41-4
Liczba stron: 800
Wymiary: 140 × 209 mm
Cena: 49,99 zł
Kup ze zniżką w empiku!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Insignis.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: ja |

kiedy wyniki?Odpowiedz

@ Gość: ja w połowie czerwcaOdpowiedz
Magdalena Mikrut-Majeranek

Redaktor naczelna Histmag.org. Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawca, historyk i dziennikarz. Autorka monografii "Historia Rozbarku i parafii św. Jacka w Bytomiu" oraz współautorka książek "Miasto jako wielowymiarowy przedmiot badań" oraz "Polityka senioralna w jednostkach samorządu terytorialnego", a także licznych artykułów naukowych. Miłośniczka teatru tańca współczesnego i dobrej literatury.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org