Opublikowano
2018-08-27 23:08
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: „Spowiedź polskiego kata”!

„Spowiedź polskiego kata” to wywiad-rzeka Jerzego Andrzejczaka z ostatnim katem wykonującym wyroki śmierci w PRL. W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze tej książki!


Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 9 września 2018 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Kiedy dokładnie miała miejsce ostatnia egzekucja będąca wykonaniem wyroku kary śmierci w Polsce?
2. Jaki jest adres e-mail, pod którym można składać zamówienia w internetowej księgarni ksiegarnia-sadecka.pl?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Spowiedź polskiego kata”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Jerzy Andrzejczak – „Spowiedź polskiego kata” – okładka Autor: Jerzy Andrzejczak
Tytuł: „Spowiedź polskiego kata”
Wydawnictwo Aktywa
Rok produkcji: 2018
ISBN: 9788394652838
Ilość stron: 272
Cena: 49,90 zł
Kup ze zniżką!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Aktywa!

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Ann |

Witam :-) Kiedy będą wyniki??Odpowiedz

@ Gość: Ann Wkrótce, prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. :)Odpowiedz
Maciej Zaremba

Redaktor naczelny Histmag.org. Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org