Opublikowano
2019-02-20 17:34
Licencja
Wolna licencja

Matura historia 2019 – konspekty wypracowań

Matura historia 2019 już 20 maja! W tym miejscu zaprezentujemy konspekty wypracowań na poziom rozszerzony. W Histmag.org sprawdzisz, jak poszła Ci matura z historii!


Matura historia 2019 arkusze CKE

  • Poziom rozszerzony

Matura historia 2019 – klucze odpowiedzi (poziom rozszerzony):

Matura historia 2019 arkusze, wypracowanie, odpowiedzi, rozwiązania

Matura z historii 2019 – konspekty wypracowań (poziom rozszerzony):

W tym miejscu znajdziesz naszą propozycję konspektów wypracowań na maturze z historii 2019 roku.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org