Opublikowano
2011-05-18 09:01
Licencja
Wolna licencja

Matura z historii 2011 – arkusze i klucz odpowiedzi (poziom podstawowy i rozszerzony)

Rozpoczęła się matura z historii 2011 – poziom podstawowy i poziom rozszerzony. Po jej zakończeniu na stronach naszego portalu opublikowane zostaną arkusze maturalne oraz prawidłowe odpowiedzi. Zadania maturalne rozwiążą na żywo eksperci naszego portalu, będą też oni odpowiadać na Wasze wątpliwości w komentarzach. Za wszystkich maturzystów mocno trzymamy kciuki!


Arkusze:

Maturę rozpoczniemy rozwiązywać tuż po otrzymaniu arkuszy egzaminacyjnych – po godzinie 13:00. Strona - aż do rozwiązania wszystkich zadań, będzie regularnie aktualizowana. Zadania rozwiązują członkowie redakcji Histmag.org oraz autorzy publikacji: Historia. Poradnik maturalny.

Nasze odpowiedzi maturalne:

Jeśli macie pytania lub wątpliwości do zadań maturalnych – chętnie na nie odpowiemy, a nasi eksperci udzielą niezbędnych wyjaśnień.

Zobacz też:

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org