Matura z historii 2011 – arkusze i klucz odpowiedzi (poziom podstawowy i rozszerzony)

opublikowano: 2011-05-18 07:01
wolna licencja
poleć artykuł:
Rozpoczęła się matura z historii 2011 – poziom podstawowy i poziom rozszerzony. Po jej zakończeniu na stronach naszego portalu opublikowane zostaną arkusze maturalne oraz prawidłowe odpowiedzi. Zadania maturalne rozwiążą na żywo eksperci naszego portalu, będą też oni odpowiadać na Wasze wątpliwości w komentarzach. Za wszystkich maturzystów mocno trzymamy kciuki!
REKLAMA

Arkusze:

Maturę rozpoczniemy rozwiązywać tuż po otrzymaniu arkuszy egzaminacyjnych – po godzinie 13:00. Strona - aż do rozwiązania wszystkich zadań, będzie regularnie aktualizowana. Zadania rozwiązują członkowie redakcji Histmag.org oraz autorzy publikacji: Historia. Poradnik maturalny.

Nasze odpowiedzi maturalne:

Jeśli macie pytania lub wątpliwości do zadań maturalnych – chętnie na nie odpowiemy, a nasi eksperci udzielą niezbędnych wyjaśnień.

Zobacz też:

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone