„Na Zachodzie bez zmian” - film wiernie oddający realia wojennego frontu? [Video]

opublikowano: 2022-11-06 09:23
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
„Na Zachodzie bez zmian” w reżyserii Edwarda Bergera to niemiecko-amerykańsko-brytyjski dramat wojenny i ekranizacja powieści Ericha Marii Remarque’a pod tym samym tytułem. Ciekawe spojrzenie na historię kina i sam film prezentuje w swoim materiale na temat nowego hitu Netflixa Marcin Łukański z kanału Na Gałęzi. Gorąco polecamy!
REKLAMA
(fot. kadr z filmu „Na zachodzie bez zmian”)

Polecamy:

Film „Na Zachodzie bez zmian” to trzecia w historii ekranizacja powieści Ericha Marii Remarque’a. Tym razem za reżyserię pełnego napięcia dramatu odpowiada Edward Berger, zdobywca nagrody Grimme. W rolach głównych występują: Felix Kammerer, Albrecht Schuch i Aaron Hilmer. Film można oglądać na platformie Netflix.

Zobaczcie zwiastun filmu!

Marcin  Łukański z kanału Na Gałęzi zaznacza, że „Na Zachodzie bez zmian” to rewelacyjny film, który bardzo wiernie oddaje brutalne realia wojennego frontu. Bez koloryzowania, bez niepotrzebnego patosu, bez zbędnego efekciarstwa. Jeśli interesujecie się produkcjami wojennymi, to jest to pozycja obowiązkowa”.

Zobaczcie materiał kanału Na Gałęzi!

Polecamy e-book Mateusza Balcerkiewicza – „Wojna Jasia. Polski żołnierz w walce z bolszewikami”

Mateusz Balcerkiewicz
„Wojna Jasia. Polski żołnierz w walce z bolszewikami”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
99
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-34-1
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone