„Wałęsa: Człowiek z Pixeli” – zapowiedź gry [video]

opublikowano: 2017-03-25 21:08
wolna licencja
poleć artykuł:
„Wałęsa: Człowiek z Pixeli” to gra nad którą pracuje trójmiejski grafik Kordian Rönnberg. Stylistyką nawiązuje ona do kultowych produkcji z lat 80 i przypomina przygody słynnego wąsatego hydraulika. Historia będzie utrzymana w satyryczno-humorystycznej konwencji. Tytuł ukaże się na komputery PC, ale data premiery jest póki co nieznana. Co sądzicie o takim pomyśle na przedstawienie historii Lecha Wałęsy?
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone