Autor: Kamil Janicki
Tagi: Konkursy, Książki
Opublikowany: 2009-04-14 08:25
Licencja: wszystkie prawa zastrzeżone

XVII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów – ponad pół setki nagród od naszych partnerów!

Już dziś wieczorem rozpocznie się XVII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów. Jak co roku patronem medialnym tej imprezy jest „Histmag.org”. Tym razem przygotowaliśmy dla uczestników Zjazdu szereg atrakcji. Przez dwa dni będzie można odwiedzić nasze stoisko, a każdy prelegent będzie miał okazję wygrać nagrodę dla najlepszego referatu. Łącznie rozdamy około 50 książek ufundowanych przez współpracujące z nami wydawnictwa. I to nie wszystko!
REKLAMA

Jedenaście wydawnictw zdecydowało się wspólnie z nami wesprzeć młodych historyków, którzy zaraz po świętach zbiorą się na największej tego typu konferencji w kraju. Są to: Bellona, Centrum Badań nad Zagładą Żydów IFiS PAN, Difin, Fabryka Słów, Impuls, Instytut Wydawniczy Erica, Publicat, Rebis, Replika, Wydawnictwo Dolnośląskie i Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nasi partnerzy ufundowali łącznie ponad 70 książek. Są to następujące pozycje:

Są to zarówno książki naukowe, popularnonaukowe, podręczniki, jak i powieści. Wszystkie, co ważne, dotyczą naszej dziedziny: historii. Większość z nich przyznamy jako nagrody dla najlepszych referatów. O tym kto je zdobędzie, zdecydują sami uczestnicy Zjazdu w głosowaniach prowadzonych w każdej sekcji. Zależnie od liczby prelegentów, w poszczególnych sekcjach będziemy przyznawać od 1 do 5 nagród. Pozostałe książki przyznamy m.in. prelegentom, którzy zdecydują się opublikować swoje referaty w „Histmagu”.

Już jutro rozpoczniemy relacjonowanie Zjazdu na łamach naszego serwisu. Jeśli nie masz możliwości wybrać się do Olsztyna, z „Histmaga” dowiesz się co działo się na miejscu.

REKLAMA
Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy